Історія становлення виробничого об'єднання "Хмельницьклегпром" починається з 1981 року, коли при ливарно-механічному заводі був створений цех надомної праці. Прагнення до незалежності, розширення виробничих потужностей сприяло перетворенню маленького цеху в 1984 році в самостійне підприємство чисельністю 50 чоловік. Завдяки надомній формі організації праці до 1988 року на підприємстві працювало 2000 чоловік в містах Хмельницький та Городок Хмельницької області. Вироблялись вироби для новонароджених, дитячий одяг, трикотажні вироби ручної в'язки, жіночі блузи, спідниці. Працювала ділянка плетіння з лози, на якій вироблялись декоративні прикраси, кошики і т.п.

У 1988 році було закладено нову будівлю по вулиці маршала Рибалка 28, будівництво якої припинилося в 1991 році. Лише в 1995 році з приходом нового енергійного ділового керівника - Кулакова Володимира Івановича, в результаті приватизації, модернізації та реконструкції, підприємство продовжило свою діяльність, як закрите акціонерне товариство (ЗАТ) "Хмельницьклегпром" і була добудована нова будівля підприємства.

Почалися кардинальні зміни, які торкнулися практично всіх сфер управління - виробництва, маркетингу, фінансової та інвестиційної політики. У 1997 році був створений "Будинок моделей" - творчий тандем молодих дизайнерів, конструкторів і технологів, що взялися за розробку широкого асортименту моделей спецодягу, форменого одягу для силових структур, що включав всілякі варіанти повсякденного і парадно-вихідного обмундирування для всіх родів військ української армії і військово-морського флоту, а також підрозділів СБУ, МВС. Паралельно з цим розробляли колекції жіночого одягу на внутрішній ринок.

У 1998 році було проведено технічне переоснащення виробництва: застарілі швейні машини були замінені новітнім обладнанням фірм JUKI, PFAFF, Durkopp. У 2000 році була впроваджена cистема автоматизованого проектування (САПР) JULIVI, що дозволила замінити рутинну працю конструкторів і інженерів по нормуванню праці точними, швидкими комп'ютерними програмами. Впровадження САПР допомогло значно знизити витрати часу на підготовку виробництва, що дало можливість більш якісно розробляти більшу кількість моделей з меншими витратами часу.

У 2000 році Летичівська, а в 2001 році Волочиська фабрики приєдналися до ЗАТ "Хмельницьклегпром", створивши виробниче об'єднання, яке забезпечило понад 2000 робочих місць. Результати не змусили себе чекати - швидкими темпами зросли обсяги замовлень, виробництва та реалізації швейної продукції. Разом із виконанням замовлень для силових структур почали виконуватися замовлення іноземних замовників на давальницькій сировині.

У 2002 році була проведена реконструкція підготовчого та розкрійного цехів, що дозволила створити додатково ще один швейний цех на 60 робочих місць.

У 2004 році були встановлені новітні настилочний та розкрійний комплекси американської фірми GERBER, що дозволили вивести об'єднання на якісно новий рівень організації праці та якості готових виробів.

Значна увага приділялася впровадженню системи управління якістю. Основою для цього стало доскональне навчання персоналу питанням якісного виконання технологічних операцій на всіх стадіях виробництва, а також системи контролю якості на всіх стадіях виробництва. Величезний досвід роботи з іноземними замовниками та робота на експорт для країн Європи та США вивів виробниче об'єднання на якісно новий рівень виробництва.

Висока якість продукції, що випускається об'єднанням, стала можливою не тільки завдяки високому технічному рівню підприємства, а й в першу чергу завдяки основній цінності - високо кваліфікованому, творчому, цілеспрямованому колективу. Система стимулювання персоналу, як морально, так і матеріально спрямована не лише на виконання планів, а й на активну участь в процесі удосконалення.

У 2005 році завершено реконструкцію кафе в головний фабриці об'єднання "Хмельницьклегпром", де працівники можуть не тільки смачно поїсти, але і відпочити в комфортних умовах.

У 2006 році в процесі творчої роботи працівниками "Будинку моделей" виробничого об'єднання "Хмельницьклегпром" були створені перші колекції жіночого одягу під торговою маркою Jozefine collection і чоловічого одягу під торговою маркою VKStyle. З цього моменту почався активний пошук потенційних оптових покупців на території України та країн СНД, які бажають купувати одяг торгових марок Jozefine collection і VKStyle.

І нарешті, те про що турбується кожна людина - питання житла!

З 2004 по 2006 рік виробниче об'єднання, єдине в хмельницькій області, побудувало 10-и поверховий будинок, де є гуртожиток і квартири для фахівців. І на цьому об'єднання не зупиняється. Планується побудувати ще один будинок для працівників підприємства.

У 2010 році придбано лінію пресів для волого-теплової обробки готових виробів.

Зараз можна впевнено сказати: "За виробничим об'єднанням "Хмельницьклегпром" - майбутнє!".

Виробниче об'єднання "Хмельницьклегпром" це:

  • модний одяг відмінної якості, що задовільнить покупців з вимогливим смаком;
  • це прекрасні умови праці, соціальний захист працівників об'єднання та всебічний розвиток колективу;
  • партнерські взаємини з замовниками;
  • взаємовигідне співробітництво з іноземними фірмами.